دانستنی های ویزای کانادامهاجرت به کانادا

مدارک ویزای کار کانادا

مهمترین مدرکی که برای اخذ ویزای کار کانادا می بایست به اداره مهاجرت ارائه گردد، مدارک ویزای کار کانادا و اجازه کار در کانادا می باشد که باید توسط کارفرمای شما ارائه گردد.

چنانچه قصد دارید برای همسر و فرزندان خود نیز در آینده درخواست اخذ اقامت دائم کانادا بدهید بهتر است از همین ابتدا و در زمان تقاضای ویزای کار کانادا برای خودتان، برای آنها نیز تقاضای ویزای همراه بدهید. فرزندان شما در صورتیکه بیشتر از 18 سال داشته باشند نمیتوانند به عنوان همراه زیرمجموعه شما قرار بگیرند. برای فرزندان بالای 18 سال میوانید به طور مستقل از طریق یکی از روشهای مهاجرت به کانادا مثل مهاجرت از طریق تحصیل اقدام کنید.

از دیگر مداک ویزای کار کانادا، فرم استفاده از نماینده IMM5476 میباشد. چنانچه انجام امور ویزای کار کانادا ی خود را به یک نماینده، وکیل یا مشاور سپرده اید، برای اینکه ایشان قادر به انجان پیگیریهای آتی به نمایندگی از جانب شما باشند، باید یک فرم استفاده از نماینده را تکمیل کرده، مشخصات ایشان را در آن وارد کنید و امضا کنید و در نهایت به همراه مدارک ویزای کار کانادا ی خود به سفارت ارائه دهید.

تهیه رزومه کانادایی با فرمت مورد نظر کشور کانادا و ارائه مدارک مربوط به پیشینه شغلی و تخصصهای مرتبطی که به کمک آنها موفق به دریافت پیشنهاد کار از کانادا شده اید، در تصمیم افسر رسیدگی به پرونده جهت صدور یا عدم صدور ویزای کار کانادا برای شما تاثیر بسزایی دارد. زیرا شما با ارائه این شواهد ثابت میکنید که واجد شرایط دریافت پیشنهاد شغلی در کانادا هستید و قادر خواهید بود الزامات شغل مورد نظر را در آینده برآورده کنید.

ارائه شناسنامه و سند ازدواج به منظور اثبات نسبت شما با همسر و فرزندانی که برایشان تقاضای ویزای همراه میدهید الزامی است.

از دیگر مدارکی که برای اخذ ویزای کانادا و هر کشور دیگری لازم است پاسپورت و عکس متقاضی میباشد.

فرمهای مورد نیاز برای درخواست ویزای کار کانادا:

فرم درخواست اجازه کار IMM1295، فرم اطلاعات خانوادگی IMM5645، لیستی از بررسی اسناد تکمیل شده IMM5488

با کلیک بر روی هر فرم قادر به دانلود آن خواهید بود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا